Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: prośba o pomoc - sygnalizator brań

 1. #1
  Junior Member
  Dołączył
  cze 2016
  Posty
  1

  prośba o pomoc - sygnalizator brań

  Witam,
  piszę do Państwa jako do specjalistów z branży wędkarskiej. Chciałbym zainteresować Państwa pewnym produktem tj. zupełnie innym sygnalizatorem brań wędkarskich niż te dostępne na rynku. Zacznę tylko od początku – jakiś czas temu znajomy (zapalony wędkarz) poprosił mnie abym pomógł mu finansowo przy stworzeniu prototypu nowego zupełnie innego sygnalizatora brań wędkarskich. Wyłożyłem pieniądze na stworzenie formy, stworzenie elektroniki, zakup odpowiednich podzespołów oraz co najważniejsze posiadam dokumentacje z zastrzeżeniem wzorów użytkowych i przemysłowych nowego produktu. Pech chciał, że z dnia na dzień dowiedziałem się że kolega (główny pomysłodawca całego projektu) miał zawał i niestety nie wyszedł z niego przegrywając walkę. Mając na uwadze tragedię kolegi muszę żyć dalej i przejść do spraw codziennych …
  W związku z powyższym pozostałem z inwestycją w urządzenie które mi jako laikowi (nigdy nie miałem nic wspólnego z wędkarstwem) nie mówi zbyt dużo poza tym, że wiem do czego ma służyć. Dlatego zwracam się do Państwa jako osób z branży z zapytaniem czy po obejrzeniu zdjęcia widząc jak wygląda urządzenie ma ono „racje bytu”?
  Jestem skłonny inwestować dalej w ten projekt. Mogę wejść we współpracę z kimś i odstąpić nawet 50% udziału jeżeli znajdzie się zainteresowany do pociągnięcia tematu dalej. Mogę również odsprzedać cały pomysł na ten biznes (formy, obudowy, elektronikę, zrzec się i przepisać dokumentację z zastrzeżonymi wzorami). Jednym słowem jestem zainteresowany wszelkiego rodzaju współpracą jeżeli ktoś z branży będzie widział potencjał w takim urządzeniu.
  W razie zainteresowania tematem proszę o kontakt.
  Pozdrawiam,
  Witold Leusz
  510 758 258
  Załączone obrazki Załączone obrazki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •