Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Siemianówka

 1. #21
  Guest

  Re: Siemianówka

  Przejedź kilkanaście kilometrów w dól,na teren parku to się przekonasz jaki wpływ ma twoja piękna "Siemianówka". Zamiast czystej wody zrobił się ściek.

 2. #22
  Guest

  Re: Siemianówka

  Informacja dla wędkarzy !!! Zbiornik jest dokładnie przełowiony. Wszyscy znani mi wędkarze orzekli, że w tym roku ryby tam nie ma. Pozostały marne niedobitki. Gospodarstwo rybackie stawia sieci zawsze tam,gdzie wędkarze coś złowią. Tak ostatnio jest z sumami.Cały teren wzdłuż mostu kolejowego przegrodzony jest siecią.

 3. #23
  Guest

  Re: Siemianówka

  Witam!
  Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Byłem nad Siemianówką ponad 2 tygodnie (wróciłem 16-go.07)i zaraz znów tam jadę -tym razem na ryby (wcześniej służba w Mazurskiej Służbie Ratowniczej). Jest sporo szczupaka, okonia i trafiają się sumki - takie małolaty do 12kg. Kiepsko wygląda temat z dużym leszczem który od kilku lat karłowacieje - reszta biało rybia lepiej niż ok. Ładne krasnopióry, karasie, trafiają się karpie (ale też małolaty bo do 5-6kg).
  Katastrofalne wręcz zdarzenia miały miejsce od 10-14.07 - poszła przyducha która skutecznie zlikwidowała rybostan w okolicy zapory(reszta zbiornika ocalała)trudno więc oczekiwać eksplozji brań gdy brakuje w wodzie tlenu. Generalnie najskuteczniej można połowić powyżej placówki WOPR na płyciznach za wyspą do mostu kolejowego. Za mostem poradzą sobie specjaliści od płytkiej wody (na prawdę warto). Można tam podłubać szczupaki i to takie konkretne.

 4. #24
  Guest

  Re: Siemianówka

  Wpadaj wpadaj teraz to w ten weekend nic a nic nie brało .Miałeś po prostu farta. A jeszcze czy to ty łowiłeś czy słyszałeś? Nie powiem zdarzają się niedobitki ale kol.Darku nie wiem czy byłeś na zalewie w latach poprzednich. Jak nie to nie masz porównania. Broń Boże nie chcę odwrócić wędkarzy od Siemianówki,jakoś wszędzie teraz słabiej z braniami.

 5. #25
  Guest

  Re: Siemianówka

  Ja wyciągnąłem we wrześniu kilka sztuk ładnych szczupaków, brania miałem jedno za drugim,trzeba umieć łowić,a nie piwko popijać...

 6. #26
  Guest

  Re: Siemianówka

  Nie wiem skąd masz takie wieści. Siemianówka jest doskonale zagospodarowana i stale zarybiana. Rybacy z PZW odławiają niewielkie ilości ryb o podwyższonym wymiarze, po części dla pozyskania ikry, a po części są to odłowy drobnego leszcza, krapia, handlowego szczupaka i węgorza. Doskonale ma się okoń, którego w tym roku nałowiłem się do bólu, nie biorąc praktycznie sztuk poniżej 20 cm.To samo jest ze szczupakiem. Po prostu trzeba wiedzieć gdzie i na co łowić.

 7. #27
  Guest

  Re: Siemianówka

  Nie wiem o czym piszą ci wszyscy krytykanci. Może żaden z nich nie był jeszcze w życiu nad zalewem Siemianówka. Skoro nie ma tam ryb to w jakim celu przyjeżdżają tam tłumy rybaków z całego regionu i nie tylko?

 8. #28
  Guest

  Re: Siemianówka

  Hej, jestem z Wawy ale Podlasie darzę wielkim sentymentem, chciałabym dobrze poznać te regiony, chętnie jeżdżę rowerem, brakuje mi tylko przewodnika, więc jeśli jest ktoś chętny, kto dobrze zna te regiony i zechce je przede mną odkryć, byłabym bardzo wdzięczna.

 9. #29
  Guest

  Re: Siemianówka

  Mieszkam na Podlasiu, w tym roku planuję rowerowy wypad po wsiach z ciekawą drewnianą architekturą. Warto przepłynąć się kajakiem po Narwi- pięknie, spokojnie i bezludnie. Spływałam od Narewki do wsi Kaniuki, można oczywiście dalej. Napisz czym się interesujesz, może wtedy podpowiem Ci więcej.

 10. #30
  Guest

  Re: Siemianówka

  Chcę Ci jedynie polecić, do jazdy rowerowej trochę inne tereny-jak np. Puszczę Knyszyńską-śliczna jest, lub tereny Białowieży, lub też dolinę Narwi, ale nie koniecznie Zalew Siemianówkę. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •