Zamierzam kupić spinning

G

Guest

Guest
W Polsce w spinningu najlepszy jest Konger, kije których powinieneś poszukać to Konger Tango, zbrojone przez Kawalca. Po Kongerze długo długo nic i możesz się zainteresować sprzętem Dragona (według mnie za drogie), Jaxon to chała dla mas nie polecam.
 
G

Guest

Guest
Do czego będzie ten patyk?, jakie będziesz łowił ryby i na ... jakich rzekach?
 
G

Guest

Guest
DAM TO NAJLEPSZY SPRZĘT. Mój kolega ma tą… wędkę ok.5 lat i jest w dobrym stanie a sama mam wędkę DAM-a i jest super
 
G

Guest

Guest
Proponuje kupić kijek JAXON ORION SPINING 10-40 G, fajna wędka jako kij podstawowy, na średnie obrotówki, woblerki i gumki, na począ…tek (jeśli tak jest) nie ma co szaleć z bardziej miękkimi kijkami bo będziesz miał problem z skutecznym zacinaniem, ponadto jest w okazyjnej cenie. W sklepach ok. 170-200. A na stronkach internetowych nowe są… już od 119 zł !!!! Z kołowrotkami jest podobnie w sklepie mój model Jaxona chodzi Po ok. 160 a w sieci znalazłem za 89 zł. Pozdrowionka i TAAAAAKIEJ ryby życzę..
 
G

Guest

Guest
kup sobie STCorix - avid. Ja mam taki do 17 g - jednoczęściowy i wyrzucam nim przynęty o wadze nawet 30 g. Używam go 3 lata - jest O.K. ale dość drogi.
 
G

Guest

Guest
Takie wymiary ma zapomniany MIKADO OLIMPIC SPIN 300. kij jest super. mam go 4 lata i nie wymienię na inny ...:D
 
Do góry