Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku!

 1. #1
  Guest

  Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku!

  Jeszcze parę lat i będziemy łowić przysłowiowe kalosze butelki torby plastykowe.... to co się dzieje na naszych łowiskach jest straszne....kary powinny być wyższe i kontrola bardzo częsta....a teraz jak to wygląda ja łowię już 17 lat jeżdżę na ryby bardzo często a byłem skontrolowany tylko dwa razy....no comments

 2. #2
  Guest

  Re: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku !!

  To samo chciałem napisać sprzątajcie !!!!!!!!!!!!!! Dobija mnie jak ktoś przyjeżdża samochodem i ciężko mu zabrać dwa woreczki po zanęcie. Po innych burakach tez nie zaszkodzi posprzątać I ZWRACAJCIE UWAGĘ tym co śmiecą. Gdy mój znajomy wyrzuca papierek zapodaje mu takie kazanie, że już nigdy tego przy mnie nie zrobi często mówią sobie tak "Tylko jeden papierek". Gdyby tak każdy zostawiał jeden papierek to jezior nie byłoby widać..

 3. #3
  Guest

  Re: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku !!

  Witam,
  Zawsze sprzątam po sobie i innych. Do mojego podstawowego wyposażenia w bocznej torbie należy : paczka papierosów z zapałkami, papier /wiadomo jaki/, worek na śmieci i linka wspinaczkowa 10 mb. A tak w ogóle to polecam plecak który ma ciekawą konstrukcje który po rozstawieniu daje siedzisko z oparciem. pozdrawiam, właśnie dzisiaj wyjeżdżam na dwa dni nad j. Łańskie koło Olsztynka. Wrócę to napiszę jak było.

 4. #4
  Guest

  Re: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku !!

  Niestety większość wędkarzy nie rozumie, że trzeba posprzątać po sobie. Myślę, że powodem tego jest niski stopień inteligencji większości członków PZW. Wielokrotnie sprzątałem po "wędkarzach" brzegi rzeki Nidy w okolicy Czarkowy. Cóż mogę więcej powiedzieć ŚWINIE SYFIASTE i tyle. Widziałem małżeństwo, które wędkowało właśnie w Czarkowy powyżej mostu (drewnianego) byli czerwonym Fordem, gdy poszedłem po ich odjeździe przejść się ze spinningiem moim oczom ukazał się SYF jaki po sobie zostawili. Niedopałki papierosów jakieś kartki z zeszytu w linie ( może im papieru brakło i się tym podcierali - tego nie wiem). Brawo drodzy państwo.
  Pozdrawiam, ale tylko tych którzy sprzątają po sobie.

 5. #5
  Guest

  Re: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku !!

  Bardzo popieram sam nad woda mam przy sobie jakiś pojemnik na śmieci .Bo często po znalezieniu łowiska najpierw muszę zebrać ten syf co leży pod nogami. Pozdrawiam i ciesze się, że są ludzie którzy myślą podobnie.

 6. #6
  Guest

  Re: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku !!

  przepis niby jest , w egzekucję jego nie wierzę a w dobrą wolę ludzi nie wierzę ZUPEŁNIE. Problem nie dotyczy tylko brzegów wód , spojrzyjcie proszę na obrzeża lasów , na przydrożne rowy , na wyrzucane pety i śmieci z okien samochodów , chodniki i trawniki pod oknami bloków , klatki schodowe i wszystkie inne miejsca publiczne czyli uważane za tzw. NICZYJE ! To jest przerażające , niestety wydaje się, że poszanowanie porządku można wtłoczyć do zakutych łbów tylko przy pomocy drastycznych kar i pały ! perswazja nie skutkuje a nawet uprzejma prośba o posprzątanie po sobie w 905% przypadków wywołuje agresję skierowaną do zwracającego uwagę... smutne to.

 7. #7
  Guest

  Re: Wękarze sprzątajcie po sobie na łowisku !!

  Zalew Zegrzyński - tony śmieci nad wodą, wyrzuconych przez zapijaczonych "wędkarzy"

Podobne wątki

 1. Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 26-07-12, 09:40

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •