Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wyprawa grupowa do Hiszpanii Ebro 2014

 1. #1
  Junior Member
  Dołączył
  gru 2013
  Posty
  4

  Wyprawa grupowa do Hiszpanii Ebro 2014

  Link do całej oferty Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014 | Forum w

  Termin to 21-31 Sierpień 2014r.
  Wyjazd w nocy z 20 na 21 sierpnia.
  Powrót do Polski w nocy 31 sierpnia.
  Na czas wyprawy baza jest zamknięta do nasze dyspozycji.
  Autokar wyrusza z Ostrowca Świętokrzyskiego i jedzie przez Warszawę i Poznań.

  Plan wycieczki.
  Wyjazd w nocy z 20 ma 21 sierpnia 2014r z Ostrowca.
  22 sierpień 2014r przyjazd do Paryża, zwiedzanie Paryża, Wieża Eiffla (wjazd na wieżę) , Łuk Triumfalny, Champs Elysees
  23 sierpień 2014 rano przyjazd do ośrodka Fishing Planet nad rzeką Ebro.
  Zebranie organizacyjne, przydział łodzi i sprzętu.
  23-29 Łowienie suma, karpia, sandacza nad rzeką Ebro.
  29 sierpień wieczorem wyjazd do Paryża.
  30 sierpień rano przyjazd do Paryża. Zwiedzanie Pigalle, Moulin Rouge, Bazylika Sacre Coeur
  Obiad pod bazyliką Sacre Coeur ( kebab )
  30 sierpień wieczorem wyjazd do Polski.
  31 sierpień w nocy koniec wycieczki Usmiech

  Cena wyjazdu 2500zł od osoby.
  W cenie zawiera się:
  -Przejazd autokarem z Polski przez Paryż do Hiszpanii i z powrotem
  -Zakwaterowanie w Hiszpanii w polskiej bazie wędkarskiej Fishing Planet
  -Ubezpieczenie na czas wyjazdu
  -Licencje wędkarskie
  -Pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje z ciepłym posiłkiem, kawa, herbata)
  -Napoje chłodzące ( piwo, woda , soki, napoje gazowane)
  -Sprzęt wędkarski ( wypożyczenie wędzisk i kołowrotków)
  -Łodzie: jedna łódź na 3 osoby do spinningu, trolingu i jedna na 5 osób przy zasiadkach stacjonarnych.
  Ekipę zbieramy do osiągnięcia 6 pełnych ekip łowiących stacjonarnie i 5 ekip łowiących z łodzi.
  -Zwiedzanie Paryża, kebab i wjazd na wieżę Eiffla łącznie z biletami na metro.
  -Paliwo zarówno do samochodów jak i do łodzi.
  -Pomoc pracowników ośrodka w organizacji stanowisk oraz montażu zestawów.
  -Pellet z dziurkami na hak ( nie do zanęcania )
  -Prowiant i napoje na drogę powrotną
  -Dodatkowe atrakcje i konkursy
  W cenie nie zawiera się:
  -Indywidualne łowienie z przewodnikiem. Istnieje możliwość wynajęcia indywidualnego przewodnika.
  Możemy skontaktować. Koszt 250 euro za 8h grupach 2 osobowych ( 125euro na osobę).
  -Pellet do zanęcania. Zaopatrujemy się samemu, koszt 65 euro za worek 25kg.
  -Zestawy końcowe ( można je kupić w ośrodku albo przywieźć ze sobą)

  Każdy samodzielnie odpowiada finansowo za straty które spowoduje zarówno w trakcie podroży jak i na miejscu w bazie. Jeśli ktoś zepsuje śrubę w łodzi to sam będzie musiał pokryć jej koszt.
  Jeśli zerwie plecionkę za 60euro również będzie musiał to oddać właścicielowi bazy ( w przypadku wypożyczenia sprzętu) itp.

  Zapisy na wyjazd przez maila admin@forumsumowe.pl lub tel 0033613131140 ( wystarczy SMS z prośbą o kontakt w sprawie wyjazdu) lub polski nr Adama Gąsiora który będzie organizował to wspólnie ze mną 0048 532738016.
  Sierpień to świetny miesiąc a może i najlepszy na połowy drapieżnika i karpia nad Ebro ale nie należy zapominać że panują tam wtedy duże upały.
  Liczba miejsc jest ograniczona do 40 osób ze względu na pojemność autokaru i bazy. Nie zabieramy dzieci do 13 roku życia nawet pod opieką rodziców.
  W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej 40 osób utworzona zostanie lista rezerwowa.

  Wpłaty ( lub zaliczkę w wysokości 1500zł ) dokonujemy najpóźniej do 15 lipca 2014r chyba że wcześniej uzbiera się komplet na zlot.
  Decyduje kolejność wpłat. Wpłaty dokonywane będą na konto przewoźnika.
  Po dokonaniu wpłaty nie ma możliwości zwrotu chyba że znajdzie się na to miejsce osoba z listy rezerwowej. Resztę będzie można zapłacić już w autokarze.
  Jeśli ktoś chce dojechać we własnym zakresie nic to nie zmienia w kwestii ceny wyprawy gdyż żadne koszta się nie zmieniają. Nie ma też możliwości dołączenia do wyprawy we własnym zakresie.

 2. #2
  Junior Member
  Dołączył
  gru 2013
  Posty
  4
  Witam.
  Do wyjazdu doszło kilka atrakcji a między innymi towarzyskie zawody wędkarskie Ebro Challenge.
  Nie będę śmiecił zakładając kolejny temat dotyczący stricte zawodów więc całe info wkleję tu.
  Jeśli w tekście znajdą się materiały które są na forum zabronione to z góry przepraszam i proszę zgodnie z wolą usunąć je bez powiadamiania mnie.
  Pozdrawiam serdecznie Artur Betcher.

  Ebro Challenge - zawody klubowe w Hiszpanii

  Witam.
  Wyjazd grupowy nad rzekę Ebro w Hiszpanii w formie zlotu cieszy się ogromną popularnością i w krótkim czasie udało nam się skompletować prawie że całą ekipę na sierpniowy termin, oraz już część na wrześniowy.
  Szczegóły tutaj: http://www.forumsumowe.pl/t-wyjazd_grupowy...tml#post_110924

  Pomimo, że wyjazd sam w sobie jest niezwykle atrakcyjny postanowiliśmy, że wśród użytkowników obu wyjazdów odbędą się klubowe zawody wędkarskie pod nazwą Ebro Challenge.

  Pomysł ten wziął się z chęci rewanżu dla wszystkich tych, którzy okazali nam zaufanie i wpłacili zadatek na wyjazd tak wcześnie. W chwili kiedy podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu takiej towarzyskiej rywalizacji mieliśmy 37 potwierdzonych wpłat zadatku na termin sierpniowy, czyli na 5 miesięcy przed terminem wyjazdu.
  Oczywiście i uczestników wrześniowego wyjazdu nie zamierzamy zostawić samych sobie, tak więc nagrody które negocjowałem u sponsorów negocjowaliśmy x2 Oznacza to, że na obu wyjazdach będą one takie same.
  Uczestniczy w nich każdy uczestnik wyjazdu bez dodatkowych opłat.


  Ebro to przede wszystkim Sum, Karp i Sandacz ,więc w tych kategoriach będziemy rywalizować w Ebro Challenge w Polskiej Bazie Wędkarskiej Fishing Planet Fishing Planet
  Tu zacytuje fragment naszego pierwszego newsa na portalu napisanego przez doświadczonego łowcę, który wielokrotnie łowił piękne okazy wszystkich tych ryb na tym zbiorniku:
  Zbiornik zaporowy Caspe ( Hiszpania, Aragonia) utworzony został na rzece Ebro, która wypływając z Gór Kantabryjskich, wpływa po 910 km do Morza Śródziemnego. Teren zalewiska ma powierzchnię 80 km2 i średnią głębokość 6-10 m.
  Rybostan Caspe jest szacowany na ok. 5 mln sztuk czarnych bassów, 5 mln sandaczy, 33 mln karpi i 5 mln sumów - co gwarantuje nie lada emocje!
  Czas trwania to najprawdopodobniej pierwsze kilka dni nad rzeką, ale to już ustalimy razem na samym początku przygody nad rzeką Ebro.
  Pełen regulamin zawodów tych ustalimy już wspólnie na miejscu, dlatego że to zawody towarzyskie - a nagrody choć są bardzo atrakcyjne- to jednak powinny być traktowane jako dodatkowa atrakcja wyjazdu ( jedna z wielu), a nie jako jego priorytet.
  Liczę więc na towarzyską atmosferę i już wiem, że pomimo ich rozgrywania kilku bardziej zaawansowanych w bojach nad Ebro uczestników zadeklarowało swoją pomoc nowicjuszom.

  1. Sum jako najbardziej pożądana przez wszystkich ryba został wyróżniony nagrodą o największej wartości.
  W tej kategorii postanowiliśmy, że główną nagrodę zdobędzie ten, który złowi najdłuższego suma.
  Oznacza to, że może się tak zdarzyć, że najdłuższy sum wcale nie będzie najcięższy, ale jest to jedyna sensowna opcja, tak żeby jak najmniej męczyć ryby.

  Fundatorem nagród za największego suma na obu wyprawach jest Pan Jan Tokarski który jest właścicielem firmy TOKAREX PONTONY - TOKAREX.
  Jest to generalny dystrybutor kilku producentów wysokiej klasy pontonów, łodzi, echosond i osprzętu do środków pływających.
  Nagrodą za najdłuższego suma wyprawy są na obu wyjazdach wysokiej klasy pontony motoroweKolibri KM 300D Kamu ,czyli w kolorze kamuflażu o wartości ponad 3100zł każdy.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.


  2. Ebro to kilka razy więcej karpia niż suma i o ile populację suma mierzono na 5mln szt, to karpia szacowano na 33mln szt. Znacznie więc łatwiej tam o karpia niż o suma i dlatego i o karpiarzach nie mogliśmy zapomnieć.
  Tutaj znowuż z pomocą przyszedł nam Pan Błażej Borkowski ,który jest właścicielem firmy LABOAT Łódka zanętowa Barracuda | Łódka do wywozu zanęty Barracuda produkującej wysokiej klasy łódki zanętowe Barracuda.
  Ufundował on na oba wyjazdy nagrodę za największego karpia wyjazdu. Jeśli chodzi o karpia, to tu będzie decydować waga ryby.
  Nagrodami są łódki zanętowe Barrakuda o wartości 2500zł każda.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.

  3. Sandacz to trzecia w kolejności najpopularniejsza do połowów ryba występująca w rzece Ebro, dlatego też i tu udało się nam skłonić kogoś do sponsorowania nagrody za największego sandacza na obu wyprawach.
  Tu pospieszył nam z pomocą Pan Karol Pierschalski z firmy Łódex, który jest producentem łodzi wędkarskich. Jeśli chodzi o sandacza to kryterium będzie tutaj również długość ryby.
  Nagrody do odebrania w Polsce po powrocie ze względu na gabaryty i niemożność przewiezienia nad Ebro.  4. Na obu wyjazdach też mamy sponsora generalnego, jeśli chodzi o przynęty spinningowe oraz wędziska spinningowe.
  Są nimi bracia Konrad i Remigiusz Kolańczyk ,którzy są właścicielami KR FISHING KR FISHING. Są oni generalnymi dystrybutorami marek Fenwick i Sebile w Polsce.
  Fenwick to znane z wysokiej jakości i cenione przez wędkarzy spinningowych wędziska Fenwick® Rods a Sebile to ekskluzywna marka przynęt spinningowych które już się sprawdziły wielokrotnie na wszystkich drapieżnikach zarówno w Polsce jak i poza nią Sebile
  Wartość udziału KR Fishing w sponsoringu nagród będzie wynosić od 8 do 13tyś zł łącznie na oba wyjazdy i będą to głównie woblery SEBILE tak że nagród będzie dzięki temu sporo.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.


  5. Sponsorem nagrody za największą inną rybę wyjazdu jest Mirosław Zborowski który jest właścicielem sklepu MirasFishing Mirasfishing.pl
  W tej kategorii będzie się liczyć waga ryby.
  Wartość nagród to 600zł każda i będzie to sprzęt wędkarski.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.  6. Może się zdarzyć, że będą też dodatkowe nagrody ( nagrody pocieszenia, za drugie czy trzecie miejsce), dojdą jacyś sponsorzy i wtedy na bieżąco modyfikować będziemy info o nagrodach. Te które już tu są wymienione to nagrody już po zakończeniu negocjacji ze sponsorami i ich łączna wartość wynosi nie 20tyś, jak wcześniej planowaliśmy, a pomiędzy 23.5tyś a 28,5tyś złotych. Walor ten może jedynie wzrosnąć, ale już nie przyjmujemy zgłoszeń od sponsorów poniżej 3tyś zł nagrodach z uwagi na to, że ciężko się odwdzięczyć reklamą większej ilości sponsorów.
  Nie podlegają też zmianie nagrody główne w każdej kategorii.

  Sędziować na zawodach będą osoby związane ze zlotem i to one będą odpowiadać za wszelkie pomiary.
  Tak jak pisałem wcześniej liczę na przyjacielską atmosferę zawodów i na to, że rzeczywiście zostaną potraktowane po prostu jako jedna z wielu atrakcji.
  Wszelkie kwestie nieuregulowane w tym temacie zostaną uzgodnione wspólnie z uczestnikami tej imprezy.
  Pozdrawiamy

 3. #3
  Junior Member
  Dołączył
  gru 2013
  Posty
  4
  Bardzo przepraszam ale pospieszyłem się z publikacją żeby wszystko zrobić w niedzielę i niestety dobrze to nie wyszło.
  Jeden ze sponsorów nie dał rady sprostać kwocie i musiałem szukać innych.
  Finalnie pula nagród się powiększyła ale doszło sporo zmian a nie wiem jak edytować poprzedniego posta żeby nie spamować i podmienić na właściwą treść.
  Jeśli to możliwe proszę kogoś żeby to podmienił a właściwa treść poniżej.
  Proszę też o usunięcie z niego wszystkiego co zabronione żeby nie łamać regulaminu tego portalu.
  Pozdrawiam serdecznie Artur Betcher

  Ebro Challenge - zawody klubowe w Hiszpanii  Witam.
  Wyjazd grupowy nad rzekę Ebro w Hiszpanii w formie zlotu cieszy się ogromną popularnością i w krótkim czasie udało nam się skompletować prawie że całą ekipę na sierpniowy termin, oraz już część na wrześniowy.
  Szczegóły tutaj: Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014 | Forum w

  Pomimo, że wyjazd sam w sobie jest niezwykle atrakcyjny postanowiliśmy, że wśród użytkowników obu wyjazdów odbędą się klubowe zawody wędkarskie pod nazwą Ebro Challenge.

  Pomysł ten wziął się z chęci rewanżu dla wszystkich tych, którzy okazali nam zaufanie i wpłacili zadatek na wyjazd tak wcześnie. W chwili kiedy podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu takiej towarzyskiej rywalizacji mieliśmy 37 potwierdzonych wpłat zadatku na termin sierpniowy, czyli na 5 miesięcy przed terminem wyjazdu.
  Oczywiście i uczestników wrześniowego wyjazdu nie zamierzamy zostawić samych sobie, tak więc nagrody które negocjowałem u sponsorów negocjowaliśmy x2 Oznacza to, że na obu wyjazdach będą one takie same.
  Uczestniczy w nich każdy uczestnik wyjazdu bez dodatkowych opłat.


  Ebro to przede wszystkim Sum, Karp i Sandacz ,więc w tych kategoriach będziemy rywalizować w Ebro Challenge w Polskiej Bazie Wędkarskiej Fishing Planet Fishing Planet
  Tu zacytuje fragment naszego pierwszego newsa na portalu napisanego przez doświadczonego łowcę, który wielokrotnie łowił piękne okazy wszystkich tych ryb na tym zbiorniku:

  Zbiornik zaporowy Caspe ( Hiszpania, Aragonia) utworzony został na rzece Ebro, która wypływając z Gór Kantabryjskich, wpływa po 910 km do Morza Śródziemnego. Teren zalewiska ma powierzchnię 80 km2 i średnią głębokość 6-10 m.
  Rybostan Caspe jest szacowany na ok. 5 mln sztuk czarnych bassów, 5 mln sandaczy, 33 mln karpi i 5 mln sumów - co gwarantuje nie lada emocje!
  Czas trwania to najprawdopodobniej pierwsze kilka dni nad rzeką, ale to już ustalimy razem na samym początku przygody nad rzeką Ebro.
  Pełen regulamin zawodów tych ustalimy już wspólnie na miejscu, dlatego że to zawody towarzyskie - a nagrody choć są bardzo atrakcyjne- to jednak powinny być traktowane jako dodatkowa atrakcja wyjazdu ( jedna z wielu), a nie jako jego priorytet.
  Liczę więc na towarzyską atmosferę i już wiem, że pomimo ich rozgrywania kilku bardziej zaawansowanych w bojach nad Ebro uczestników zadeklarowało swoją pomoc nowicjuszom.

  1. Sum jako najbardziej pożądana przez wszystkich ryba został wyróżniony nagrodą o największej wartości.
  W tej kategorii postanowiliśmy, że główną nagrodę zdobędzie ten, który złowi najdłuższego suma.
  Oznacza to, że może się tak zdarzyć, że najdłuższy sum wcale nie będzie najcięższy, ale jest to jedyna sensowna opcja, tak żeby jak najmniej męczyć ryby.

  Fundatorem nagród za największego suma na obu wyprawach jest Pan Jan Tokarski który jest właścicielem firmy TOKAREX PONTONY - TOKAREX.
  Jest to generalny dystrybutor kilku producentów wysokiej klasy pontonów, łodzi, echosond i osprzętu do środków pływających.
  Nagrodą za najdłuższego suma wyprawy są na obu wyjazdach wysokiej klasy pontony motoroweKolibri KM 300D Kamu ,czyli w kolorze kamuflażu o wartości ponad 3100zł każdy.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.  2. Ebro to kilka razy więcej karpia niż suma i o ile populację suma mierzono na 5mln szt, to karpia szacowano na 33mln szt. Znacznie więc łatwiej tam o karpia niż o suma i dlatego i o karpiarzach nie mogliśmy zapomnieć.
  Tutaj znowuż z pomocą przyszedł nam Pan Błażej Borkowski ,który jest właścicielem firmy LABOAT Łódka zanętowa Barracuda | Łódka do wywozu zanęty Barracuda produkującej wysokiej klasy łódki zanętowe Barracuda.
  Ufundował on na oba wyjazdy nagrodę za największego karpia wyjazdu. Jeśli chodzi o karpia, to tu będzie decydować waga ryby.
  Nagrodami są łódki zanętowe Barrakuda o wartości 2600zł każda.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.  3. Sandacz to trzecia w kolejności najpopularniejsza do połowów ryba występująca w rzece Ebro, dlatego też i tu udało się nam skłonić kogoś do sponsorowania nagrody za największego sandacza na obu wyprawach.
  Tu pospieszył nam z pomocą Pan Karol Pierschalski z firmy Łódex, który jest producentem łodzi wędkarskich. Jeśli chodzi o sandacza to kryterium będzie tutaj również długość ryby.
  Nagrody to łódki Łódex II o wartości 1600zł każda.
  Nagrody do odebrania w Polsce po powrocie ze względu na gabaryty i niemożność przewiezienia nad Ebro.


  4. Na obu wyjazdach też mamy sponsora jeśli chodzi o przynęty spinningowe oraz wędziska spinningowe.
  Są nimi bracia Konrad i Remigiusz Kolańczyk ,którzy są właścicielami KR FISHING KR FISHING. Są oni generalnymi dystrybutorami marek Fenwick i Sebile w Polsce.
  Fenwick to znane z wysokiej jakości i cenione przez wędkarzy spinningowych wędziska Fenwick® Rods a Sebile to ekskluzywna marka przynęt spinningowych które już się sprawdziły wielokrotnie na wszystkich drapieżnikach zarówno w Polsce jak i poza nią Sebile
  Wartość udziału KR Fishing w sponsoringu nagród będzie wynosić 5000zł łącznie na oba wyjazdy i będą to głównie woblery SEBILE.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.

  5. Sponsorem nagrody za największą inną rybę wyjazdu jest Mirosław Zborowski który jest właścicielem sklepu MirasFishing Mirasfishing.pl
  W tej kategorii będzie się liczyć waga ryby.
  Wartość nagród to 1200zł łącznie i będzie to sprzęt wędkarski.
  Nagrody będą przyznawane na miejscu.

  6 Kolejnym sponsorem który włączył się do akcji jest Hurtownia Wędkarska GROSS GROSS FISHING
  Jest to hurtownia sprzedająca sprzęt wędkarski na terenie całego kraju a dodatkowo dystrybuuje ona przynęty żywe również na terenie całej Polski.

  7. Będą też dodatkowe nagrody ( nagrody pocieszenia lub za drugie czy trzecie miejsce lub w innej formie), dojdą jacyś sponsorzy i wtedy na bieżąco modyfikować będziemy info o nagrodach. Te które już tu są wymienione to nagrody już po zakończeniu negocjacji ze sponsorami i ich łączna wartość wynosi 30tyś zł. Walor ten może jedynie wzrosnąć, ale już nie przyjmujemy zgłoszeń od sponsorów poniżej 3tyś zł nagrodach z uwagi na to, że ciężko się odwdzięczyć reklamą większej ilości sponsorów.
  Nie podlegają też zmianie nagrody główne w każdej kategorii.

  Sędziować na zawodach będą osoby związane ze zlotem i to one będą odpowiadać za wszelkie pomiary.
  Tak jak pisałem wcześniej liczę na przyjacielską atmosferę zawodów i na to, że rzeczywiście zostaną potraktowane po prostu jako jedna z wielu atrakcji.
  Wszelkie kwestie nieuregulowane w tym temacie zostaną uzgodnione wspólnie z uczestnikami tej imprezy.
  Pozdrawiamy

Podobne wątki

 1. Kalendarz brań kwiecień 2014
  Przez Yahoo88 w dziale Ogólne
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 24-07-14, 09:41
 2. Wyprawa pod lód
  Przez wedkatv w dziale Wyprawy wędkarskie
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 08-02-14, 21:22
 3. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 24-01-14, 13:04
 4. Wyprawa LOPPA (Norwegia) wrzesień 2014
  Przez zyga w dziale Wyprawy wędkarskie
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 09-01-14, 10:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •