Echosonda Lowrance Mark 5x DSI Jak Nowa Tanio !!

Wodzek

New member
Echosonda jest w bardzo dobrym stanie używana przez jeden sezon,zakupiłem ją… w maju 2012 a na ryby jeździłem tylko przez kilka weekendów, nigdy nie była była wystawiona na działanie deszczu itp zawsze była chowana gdy padało. Jej stan wizualny jak i techniczny oceniam na 100 % zresztą… widać to po załą…czonych zdjęciach, echosondę sprzedaje z torbą… i kijkiem do mocowania przetwornika. Jedyny minus jest taki że w torbie zepsuł się zamek ale to chyba w niczym nie przeszkadza [;)]

Sprzedaje z powodu chęci zakupu Echosondy z GPS [:)]

Echosonda Lowrance Mark 5 DSI to wysokiej klasy echosonda z ekranem o dłużej rozdzielczości ze świetną… widocznością… nawet w silny świetle słonecznym oraz z przetwornikiem DSI.



DSI to przetwornik, który sprawia, że obraz na ekranie echosondy jest ”jak z kamery”.
Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD 12,7 cm/5”, 480x480 pikseli,



w technologii Film SuperTwist poprawia widoczność i separację celów nawet w bezpośrednim nasłonecznieniu.

Regulowane, jasnobiałe podświetlenie diodami LED ekranu i bloku klawiszy dla widzenia dziennego i nocnego.





Funkcja Trackback ™ - oferuje natychmiastowe przewijania do wielu stron historii.

Echosonda posiada:



Polskie menu



Opis techniczny:



ekran:



przeką…tna ekranu - 5" (12.7 cm)

Rozdzielczość 480 x 480 pikseli (wysokość x szerokość)

Kilku poziomowe podświetlenie ekranu i klawiatury

Podświetlenie ekranu białymi diodami LED

Wykończenie redukują…ce odblaski







echosonda:



Maksymalna głębokość penetracji 76 m

Moc sygnału 4000 watów peak-to-peak (500 W RMS)

Sygnały wyświetlane w aż 16 odcieniach szarości

Wą…skoprofilowy wysokowydajny przetwornik o częstotliwości sygnału 455/800 kHz i efektywnym ką…cie detekcji odpowiednio 55°/30°

optymalna prędkość łodzi do 13 km/h

maksymalna prędkość łodzi 80 km/h

Podział ekranu i możliwość różnorodnej jego konfiguracji

Możliwość ustawienia obrazu negatywowego

Zoom funkcja pozwala na powiększanie fragmentów toni wodnej i automatyczne śledzenie dna

Alarm płytkiej wody

Funkcja TrackBack™ - pozwalają…ca przeglą…dać wcześniej zarejestrowane obrazy

Wewnętrzna pamięć ustawień. Urzą…dzenie pamięta ostatnie nastawy nawet po wyłą…czeniu

Czujnik temperatury wody zintegrowany z przetwornikiem

System metryczny (głębokość w metrach i temperatura w stopniach Celciusza)

Menu w języku Polskim

Całkowicie wodoszczelna obudowa standard IPX7

uniwersalne gniazda podłą…czeniowe kompatybilne ze starszymi modelami Lowrance i Eagle co ułatwia podłą…czenie do już istnieją…cych instalacji na łodzi





Real Foto

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Cena 899 zł +koszt przesyłki [:)]

Kontakt :



609 599 617

Wolę bardziej kontakt przez sms nie zawsze jestem w zasięgu sieci gdyż w miejscu gdzie mieszkam nie zawszę mam zasięg mimo 21 wieku [:)]



e-mail zpdm@wp.pl
 
Do góry