Kanał Wędkarski :) Zapraszam :)

Jak nęcić łódką… zanętową…/sposoby nęcenia/Łowisko ''KARPIK''

Wspólnie z Adamem wybraliśmy się na łowisko ''KARPIK'' które mieści się w Graboszycach tematem przewodnim naszego filmu będzie nęcenie łódką… zanętową… ja postanowiłem nęcić ziarnami z dodatkiem niewielkiej ilości kulek, a Adam odwrotnie czyli pellety plus kulki z nastawieniem na grubą… rybę :) Na filmie nie zabraknie również nowych rekordów ale to musicie zobaczyć już Sami :)

 
Jak skusić do brania karpie jesienią…

Przyszedł czas na jesienne wędkowanie, jak wiadomo o tej porze temperatura wody spada, roślinność już nie kwitnie co wią…że się z tym że zapachy naszych zanęt i przynęt roznoszą… się bardziej intensywnie. A to z kolei sprawia że musimy przyją…ć inną… taktykę w nęceniu łowiska aby skusić ryby do żerowania.​

 

pontony

New member
Dobry i ciekawy materiał, na pewno warto poczytania dla każdego począ…tkują…cego pod katem wędkarstwa karpiowego i przygody z łódką… zanętową…. Polecam także wyposażyć się w dobry ponton, akurat pod tym ką…tem możemy pomóc.
 

MS

New member
Hej! Nie wie czy to dobry wą…tek, natomiast pragnę powitać wszystkich Użytkowników na forum. Cieszę się, że mogę do Was dołą…czyć i postaram się pomóc, doradzić w wielu ważnych kwestiach.

Pozdrawiam.
 
Do góry