Pomocy: Jamno + kanał

G

Guest

Guest
Witam!
W końcu sierpnia jadę do Łazów nad Jamnem. Proszę o informacje o możliwości wędkowania w tamtych okolicach, szczególnie z brzegu.
Pozdrawiam wszystkich i liczę na pomoc
 
G

Guest

Guest
Trzeba wykupić w Mielnie prawie na przeciwko przystani w gospodarstwie rybackim opłatę koszt 28 zł na 2 tygodnie
 
G

Guest

Guest
Jezioro płytkie tylko w środkowej części rów na ok 3m dostęp do jeziora utrudniony ze względu na porastają…ce jezioro strzynowiska od strony łaz powinny być mola lub kłatki ? rybostan jeziora głównie białoryp leszcz karp drapieżnik sandacz węgorz ..:)
 
G

Guest

Guest
hej ja tam byłem dwa lata temu i polecam brzeg na terenie ośrodka wypoczynkowego Kujawiak ...
jest niezbyt szeroki ale jest pomost wychodzą…cy w wodę na jakieś 15-20 m. oraz mały pomościk obok .... w trzcinach
ja łowiłem na gruntówkę z koszyczkiem zanętowym i złapałem się leszczy za wszystkie czasy a nietrudno złowić rekordowe sztuki w tym roku też jadę i to jutro dlatego tu zaglą…dam (jak wrócę to napisze raport :D) ogólnie woda płytka i brzeg rzeczywiście solidnie zarośnięty ale jak trafisz tam gdzie ja to zaopatrzysz się tylko w robaki (białe) bo na miejscu kosztują… około 4 zł <wow> .....masakra.....
pozwolenie można wykupić na poczcie ale nie pamiętam w jakiej cenie ono było :p ....
 
Do góry