San

G

Guest

Guest
Łowiłem tam! Ryb mrowie. Przez trzy dni złowiłem pstrą…gi 58, 46, 45, 43, 42 i dwa lipienie na sucha 40, 38 i mnóstwo mniejszych ryb łowisko przygotowane rewelacyjnie, a pięćdziesią…t złotych dniówki przy takich emocjach w ogóle się nie liczy.
 
G

Guest

Guest
Takie same łowiłem w latach ubiegłych, z tą… różnicą…, że nie płaciłem tak jak wczoraj 50 zł. Suma nie jest istotna, problem polega na tym, że ryb nie przybyło, drogi dojazdowe mają… głębsze dziury (przebiliśmy miskę olejów), miejscowi ÂłowiÂą na robaka, a strażnika nie widzieliśmy. Nie wróże tej inicjatywie powodzenia jak kilku podobnym w wykonaniu PZW i nie tylko. Chyba jedynie łowisko na Rabie zachowało klasę i tam z roku na rok jest lepiej.
 
G

Guest

Guest
Opłata za dniówkę liczy się czy nie liczy. Moim zdaniem jest to totalna bzdura z tym łowiskiem, Piotrek dał tylko więcej swobody kłusownikom, pstrą…g sobie z tym nie poradzi, bo trudno aby byli zawsze i wszędzie a ryb będzie coraz mniej, pomimo zarybiania..
 
G

Guest

Guest
Jeżeli popatrzysz z innej strony, tzn.oceniają…c odcinek Sanu jako matecznik trzeba stwierdzić że ilość narybku wzrosła i w Sanie i w Rabie.Nie do pominięcia jest fakt że jest na obu rzekach widać gospodarza i to w dłuższym przedziale czasu można osadzić.
 
Do góry