Wędkowanie z łodzi w Norwegii 20 km od Bergen

zielona wyspa

New member
Zapraszam
Bogate w ryby norweskie fiordy , zakwaterowanie przy fiordzie domek na sześć osób , lub dom na 10 osób . Do dyspozycji 3 łodzie motorowe , kawa herbata toaleta . Wypożyczam wędki . Odbiór z lotniska jak i dowóz , opieka 24 h to wszystko masz u mnie 20 km od Bergen. Przyjmuje zapisy na przyszły rok , jak i jeszcze na listopad i grudzień . Złowione ryby zabierasz w formie fileta z sobą… do kraju . Oferuje też wyjazdy turystyczne po rejonie Hordalland zwiedzanie tarasów widokowych , wodospadów , oraz samego miasta Bergen ze wspaniałymi widokami które zobaczysz wjeżdżają…c kolejką… na górę Floyen lub Urliken . Wyjazdy na język trolla oraz Prekistolen Tel 0047 40634698 wystawiam faktury Wat TEL. 0047 40634698
 

MS

New member
Bardzo ciekawa sprawa, może ktoś już miał okazję być na tego typu wyprawia i może napisać wiece odnośnie czy warto? Z niecierpliwością… czekamy, sama Norwegia i fiordy są… niesamowicie kuszą…ce :)

MarkowySklep.pl
 

zielona wyspa

New member
Witam jeśli chesz zobaczyć wspaniałe zdjęcia , osoby wędkują…ce i ich okazy , zapraszam na mojego fb , w okresie od kwietnia do października jest to około 100 do 150 zadowolonych osób .
 

ryszard

New member
Szanowni koledzy wędkarze. Bardzo mi miło się przedstawić .
Od ponad 20 lat organizuję wyprawy wędkarskie do Norwegii i tyle samo lat łowię tam ryby.
Obecnie z powodów zdrowotnych 2 wędkarzy musiało zrezygnować z wyjazdu i zostały dwa wolne miejsca na wyjazd do Norwegii w Lipcu . Od 22 lipca do 2 sierpnia.
Wyjazd jest organizowany z mojej firmyw dniu 22 lipca -Mamy własną bazę wędkarską na wyspie w super warunkach . Wszystkie szczegóły przekażę telefonicznie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt. Podaję namiary
Firma Viking - Wyprawy Wędkarskie tel 510 468 384
lub i-mail r.gryszpinski@gmail.com
Odpowiem na każde pytanie ,więc proszę najlepiej dzwonić .
Pozdrwaiam i życzę połamania kija
 
Do góry