Wybór bata

G

Guest

Guest
Ja osobiście używam bata 5m, czasem zastanawiam się czy nie kupić sobie większego.To zależy jak długiego chcesz mieć bata ????? 5m bacip jest ok. Radziłbym Ci kupić sobie 5-6 metrowego bata. Bo mniejsze moim zdaniem są… dla dzieci, a przy takim można się nieźle zabawić jak coś większego chcesz łowić ;-) ja np na takiego amura złapałem.
 
G

Guest

Guest
Baty za taką… cenę są… dla budowania tkanki mięśniowej. Normalny bat od 6 m w górę trzeba dać ok.150 zł i więcej. Nie polecam "szklaków', bo łapki puchną… jak już ,to trzeba brać węglowe.
 
G

Guest

Guest
Dobre są… firmy TICA "EVASION" i tanie i bardzo lekkie. Drogie to firma COLMIC "GENIUS" a najlepsza długość to 7 m.
 
G

Guest

Guest
Bardzo dobre są… baty z serii mikado tournament pole - tylko, że to już seria dość stara ( wyszły jakieś 2 albo 3 lata temu), i jak teraz złamała mi się część ( w maju br.), to do dzisiaj nie mogę znaleźć oryginalnej części. A w nowościach nie orientuję się za bardzo.
 

mateusz199004

New member
Re: Wybór bata

Słuchajcie ja przymierzam sie do kupienie bata do spinningu z serii konger co sadzicie o tej marce bo czytalem i jest dobra a i jeszcze nad mikado sie zastanawiam tylko sa roznice cenoowe miedzy nimi wiec niewiem . Prosiłbym o rozsadna podpowiedz .
 
Do góry