Zestaw Karpiowy JAXON Warto????

PaSio

New member
Witam!
Jestem począ…tkują…cym wędkarzem w poprzednim sezonie byłem kilka razy na rybach i spodobało mi się.Na ten sezon chce sobie kupić jakiś sprzęt mam zamiar kupić zestaw Jaxon
Link:http://allegro.pl/ze...5083153799.html
Opinie są… różne co do kijów i kołowrotków i nie wiem czy opłaca sie kupować taki zestaw.
Łowić będę przeważnie na stawie karpie,karasie itp. Największe okazy na stawie maja nawet 20kg ale takich to raczej nie wycią…gnę i moje pytanie czy wetka i kołowrotek wytrzyma ryby tak do 13kg? I co ogólnie sadzicie o tym zestawie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Numer aukcji:5083153799
Link coś nie działa
 
Ostatnia edycja:

abraham

New member
Drogi kolego, jeśli taki zestaw jest w tej cenie, raczej nie jest to solidny sprzęt. W zasadzie taką… wartość mniej więcej ma sam, dobrej klasy rodpod. Zapewne są… to jakieś, magazynowe resztki z przed kilku lat. Podejrzewam, że kusi cie cena, ale jeśli po roku, okaże się, że to zwyczajny złom wydasz dwa razy pienią…żki. Jaxon to średnia firma, i w większości sprzęt tej firmy to buble, na krótki okres użytkowy, szczególnie w takich cenach. Dla porównania dodam że skompletowałem w zeszłym roku jeden zestaw karpiowy w pełnym koszcie wędki i kołowrotka, Mistrall Red line Carp za 133zł plus młynek Mistrall Maximus za 152zł. Także sam zobacz jaka jest miara sprzętu. Jeden i to powiedzmy dobrej klasy zestaw, bo nie wysokiej kosztował 285zł. A tutaj masz niby wszystko super extra w niewiele wiekszej cenie, mam nadzieję że da ci to do myślenia. Czasem taka niby okazja to czyste nacią…ganie. Pozdrawiam.
 
K

KaminskaKata

Guest
I jak się potoczyła twoja historia? Kupiłeś ten zestaw? Chciałam kupić coś podobnego dla mojego wujka (archiwum Allegro działa bardzo dobrze), ale nie jestem przekonana. A niestety wujek jest zapalonym wędkarzem i zaraz będzie mi marudzić, że sprzęt nie jest najlepszej jakości :(
 

pontony

New member
Jeżeli wą…tek jest nadal aktualny to zerknij także na nasza stronę,, doradzimy i pomożemy podczas wyboru, teraz mamy ciekawe rabaty także na pontony wędkarskie.
 
Do góry