Spinning dla średnio zaawansowanego

G

Guest

Guest
Mam 14 lat a na spining łowię ze 4 lata, najczęściej łowie w niedużych rzeczkach. Łowie najczęściej na blaszki ale czasami tez na woblerka.Jak możecie to najlepiej podajcie cały zestaw i nazwy sprzętu itd.
jeszcze mam pytanie : czy łowienie na spining z plecionką… ma jakiś sens i czy jest efektywne ?? bo sam nie próbowałem i nie wiem czy inwestować w plecionkę.
 
G

Guest

Guest
Proszę o szybkie rady gdyż połowę wakacji przesiedziałem w domu bo złamałem nogę i 2 miesią…c chce przesiedzieć na rybach a w ramach odszkodowania od rodziców szykuje się nowy sprzęt a jutro zdejmą… mi gips i chce czym prędzej kupić wędkę :D
aha i proszę o cały zestaw sprzętu - kołowroteczek też :]
 
G

Guest

Guest
Ja też mam 14 lat a mam na koncie już szczupaka 5,98kg i bolenia 4,50kg. Plecionka moim zdaniem jest zbyt gruba i zła na bolenia....
 
G

Guest

Guest
co do plecionki to najczęściej łowie w rzekach .... pstrą…gowych i czyli łowie pstrą…gi :]
 
G

Guest

Guest
NO NIECH KTOŚ POMOŻE BO JUTRO ZDEJMĄ MI GIPS I JADĘ PO ... SPRZĘT A WIADOMO ŻE SPRZEDAWCY MOGĄ WCISNĄĆ MI CIEMNOTĘ !! PPRROOSSZZEE pomóżcie :)
 
G

Guest

Guest
Nie kupuj na pewno Shimano stradic rozpadają… się po roku ..... (przynajmniej mi a słyszałem więcej takich opinii)!!!
 
G

Guest

Guest
Stradici są… jednymi z lepszych kołowrotków na rynku, wcale nie rozpadają… się po roku, żywotność kołowrotka zależy zresztą… do jakiego łowienia go stosujemy. Co do plecionki ma swoje wady i zalety, jest nie rozcią…gliwa, lepiej czuć prace przynęty i każde stukniecie w nią…, łatwiej zacią…ć rybę z dużej odległości, oraz odstrzelić przynętę z zaczepu, jest mocniejsza od żyłki.
 
Do góry