Dobra zanęta na zawody wędkarskie

G

Guest

Guest
Siema ma może ktoś jakoś dobrą… zanętę oprócz sensasa na płoć ponieważ jest dla mnie za droga ??
 
G

Guest

Guest
Nie kupuj zanęt w sklepach, to jest byle co na bazie trocin i odpadów z młyna - musisz sam do tego dojść, zacznij od karmy dla kurczą…t i do tego kombinuj dodatki w zależności od łowiska, wody, nurtu i dna - życzę sukcesów Franz
 
G

Guest

Guest
Od paszy dla kurczaków i trocin do prawdziwej zanęty dzieli Cie Kolego parę lat doświadczeń. Nie dziwie się ze nie widzisz różnicy jeśli nie umiesz takiej kupnej zanęty spreparować [nawilżyć,docią…żyć,lub rozpulchnić], bez tej wiedzy szkoda twoich pieniędzy nawet na pasze dla kur. Oczywiście są… zanęty lepsze i gorsze.
 
G

Guest

Guest
Witam mogę ci polecić kilka zanęt tanich i a skutecznych np.Gutkiewicza, Lorenca, Trapera, Bruda ale sama zanęta to nie wszystko bez dodatków nie osią…gniesz dobrych wyników na przykład jeśli wybierasz się na "Leszcze" to powinieneś np. dodać "Melase" i inne dodatki ...;)
 
G

Guest

Guest
Witam.
Dobra zanęta na zawody to w sumie abstrakcja:D
Na każde zawody masz praktycznie inna zanętę. Zależy to od wielu czynników np głębokości łowiska, rybostan, kolor dna itp.Można by w sumie dużo pisać o tym.Jako że teraz mamy lato dam ci tanią… zanętę na tą… porę roku.
4kg czarnej ziemi (ze sklepu wędkarskiego) jest odpowiednio przygotowana już:D
1 kilogram graoundbait (Van Den Eynde)
100g konopi ze słoika lub sam ugotuj.
możesz jeszcze kupić 500g jokersa i zmieszać ja z 4 kg czarnej ziemi. Najpierw jednak posyp ja glinką… rozpraszają…cą… żeby ją… rozklepić. Ale to to dodatkowe koszta wiec możesz odpuścić sobie.
To by było na tyle uboga zanęta na ta porę roku jest jak znalazł. Całość wyjdzie Cię 40zł (bez ochotki) a nie musisz wszystkiego zużyć od razu.
Pozdrawiam
 
Do góry