Działki rekreacyjne nad jeziorem PZW Kościuszki k. Nowogardu

mracin

New member
Witam
Mam do sprzedania działki rekreacyjne z możliwością… zabudowy, położone bezpośrednio przy jeziorem wędkarskim. Ceny od 15zł za m2 do negocjacji.
Działki położone są… nad samym jeziorem Kościuszki we wsi Olchowo, gmina Nowogard, woj. zachodniopomorskie. Każda z działek posiada bezpośredni dostęp do jeziora i drogi gruntowej.

Miejscowość Olchowo leży 4km od Nowogardu, przy drodze krajowej nr 6. 15km dalej na zachód znajduje się międzynarodowe lotnisko Szczecin-Goleniów stałymi połą…czeniami do Warszawy, Krakowa, Londynu, Dublina, Hurghady i Oslo. Olchowo znajduje się 60km od Szczecina, z którym ma bardzo wygodne połą…czenie drogą… krajową… nr 6 i drogą… ekspresową… nr 3, 67km od plaż morza Bałyckiego - z wygodnym dojazdem niezatłoczonymi trasami turystycznymi, 60km od granicy z Niemcami (196km od Berlina).

Jezioro Kościuszki nad którym zlokalizowane są… działki znajduje się pod opieką… Polskiego Zwią…zku Wędkarskiego i jest jeziorem 'sandaczowym'. Dookoła jeziora wybudowane są… pomosty wędkarskie dostępne dla wszystkich członków PZW.

Więcej informacji na olchowo.pl lub pod tel. 606 822 890

Pozdrawiam
Marcin

600_G14_IMG_3407.jpg
mapka2.jpg
sm-4967.jpg
600_6.jpg
 
Do góry