innowacyjny produkt do naprawy pontonu, woderów i innych PCV

Liquid Patch

New member
Samodzielnej naprawy dokonasz przy pomocy Liquid Patch. Jest to płynne PCV, za pomocą którego możesz w szybki i prosty sposób naprawić ponton, wodery i inne przedmioty zrobione z PCV, neoprenu lub gumy. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych sprzętów, części, ani nie musisz mieć specjalnych umiejętności. Remont przeprowadzisz nawet w warunkach polowych.
Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową liquid-patch.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TotalCarpBaits

New member
Ciekawa sprawa, czy ktoś z Użytkowników na forum miał już może z tym styczności potwierdzi czy warto? Bo taki zestaw naprawczy z pewnością przydałby się także podczas zasiadki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dudek81

New member
Kolego, również natkną…łem się na ten produkt w sieci szukają…c ratunku dla mojego dziurawego pontonu. Kupiłem jedną… sztukę na próbę i okazało się, że to był strzał w dziesią…tkę. Dziurę wzmocniłem siatką… do karton gipsów i zalałem liquid patchem. Na drugi dzień napompowałem uszkodzony ponton i zrobiłem próbę szczelności, trzyma bardzo mocno. Powstała łata tworzy monolit z resztą… pontonu. Tyle ode mnie, czas na kolejny test tym razem na łowisku.
 

TotalCarpBaits

New member
W takim razie będziemy z niecierpliwością czekać na wyniki testu już nad łowiskiem, ale trochę poszukałem w sieci i opinie na temat zestawu naprawczego są raczej pozytywne i do tego cenowo nie prezentuje się to zbyt drogo, wiec może faktycznie warto spróbować i mieć na wszelki wypadek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MS

New member
Ja szczerze mówiąc nie próbowałem, natomiast jeżeli cena takiego zestawu naprawczego będzie w granicy rozsądku, to myślę że można pokusić się o jego kupno, zawsze to dodatkowe ubezpieczenie na wypadek awarii pontonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry