Jak przymocować żyłkę do bata?

G

Guest

Guest
Jak przymocować żyłkę do szczytówki teleskopowego bata. Proszę o jak najszybszą… odpowiedź.
 
G

Guest

Guest
Re: Bat

jeśli to jest bat z oczkiem na końcu to wystarczy przywią…zać żyłkę do niego. Gdy nie ma oczka to musisz wzią…ć dwie rurki igielitowe (plastikowe), które będą… pasowały na szczytówkę. Jedna ma pasować na sam koniec wędki druga z 15 cm poniżej ma się blokować, na żyłkę mocuje się prosto. Na koniec żyłki zakładasz te rurki najpierw tą… większą… a później tą… co pasuje na końcówkę wędki. Tą… większą… rurkę wraz z żyłką… blokujesz 15 cm od końca wędki potem owijasz kilkukrotnie żyłkę wokół szczytówki i jak żyłka jest zakręcona za wędkę to blokujesz ją… drugą… rurką… którą… zakładasz przy końcu szczytówki.
 
G

Guest

Guest
Re: Bat

Trzeba kupić specjalną… końcówkę i ją… wkleić i gotowe a jak ktoś chce i nie umie to jeszcze można się poradzić w sklepie wędkarskim jak założyć gumę w szczytówce.
 
G

Guest

Guest
Re: Bat

Jeśli twoja szczytówka jest pusta to są… takie specjalne gumy z adapterem. Gumę przecią…gasz przez szczytówkę stopujesz ją… na końcu a drugi koniec wycią…gasz minimalnie ze szczytówki i przywią…zujesz do niego adapter żeby guma nie zwisała ze szczytówki do tego adaptera mocujesz żyłkę.
 
Do góry