Łowiska komercyjne w okolicy Krakowa

G

Guest

Guest
Koledzy
Czy znacie jakieś łowiska komercyjne w okolicy Krakowa? Jeżeli takowe istniej to proszę o podanie miejsca wraz z dojazdem.
 
G

Guest

Guest
W miejscowości Miachłowice jest fajne komercyjne łowisko mają… tam karpie amury szczupaki liny i inne rybki.. również w kierunku Myślenic jest łowisko komercyjne ale nie pamiętam nazwy
 
G

Guest

Guest
Jedziesz z Krakowa w kierunku Zakopanego zakopianką…. Kilka kilometrów przed Myślenicami (nie znam nazwy miejscowości) należy skręcić w lewo. Będzie skrzyżowanie, z prawej strony jest karczma "Wilczy głód" - to właśnie tam należy skręcić. Potem jedziesz około 2 km i będzie skręt w prawo (na drzewie z tego co pamiętam jest tablica ze strzałką… na łowisko), tak więc bez problemów znajdziesz.
 
G

Guest

Guest
Krzyszkowice to miejscowość położona między Krakowem a Wieliczką… (zjazd w prawo przed samą… Wieliczką…), ale całkiem fajny staw jest w GRABÓWKACH - to miejscowość obok Krzyszkowic
 
G

Guest

Guest
Witam! Mam pytanie jak dojechać na to łowisko w Grabówkach ? I czy jest ono o wiele lepsze od Krzyszkowic?
 
G

Guest

Guest
Swego czasy było czynne łowisko komercyjne w Nieznanowicach k. Gdowa. Jest tam wyrobisko pożwirowe o urozmaiconej linii brzegowej. Było tam nawet ciekawie i czasem można było też coś złowić. Piszę "było", bo w obecnej chwili łowisko jest niedostępne dla wędkarzy i nie wiem jak długo sytuacja taka będzie trwała. Może ktoś z kolegów wędkarzy wie kiedy znowu będzie tam można zamoczyć kija?
 
G

Guest

Guest
Słyszałem rozmowę wędkarzy nad wodą… - rozmawiali na temat właśnie tego łowiska. Twierdzili, że ma być ponownie udostępnione dla wędkarzy. Ale nie wiem czy jeszcze w tym sezonie, czy dopiero od następnego.
 
G

Guest

Guest
Zator!!!! ok. 40km w kierunku Oświęcim przez Skawinę. Jadą…c od Krakowa po lewej stronie trudno nie zauważyć.
 
G

Guest

Guest
Fajne łowisko, ale przy samej ulicy. W słoneczny dzień wędkarz siedzi dosłownie na wędkarzu - to nie jest przesada. Strasznie dużo ludzi, strasznie ciasno, głośno od ulicy i brak naturalności.
 
G

Guest

Guest
Byłem raz. Złapałem ładnego karpia, ale nie odpoczą…łem. Za blisko drogi do K-wa, dużo ludzi i duży hałas
Nie polecam !!!

Można skorzystać ze stawów innych - patrz w Googlach "Dolina karpia"
 
G

Guest

Guest
Istnieje jeszcze łowisko komercyjne w miejscowości Gaj. Dojazd - jadą…c Zakopianką… od Krakowa należy skręcić w lewo jakieś 4-5 km od Krakowa. Następnie należy jechać w kierunku miejscowości Gaj (może 1-2 km od Zakopianki) - po prawej stronie przy ulicy znajduje się niewielki ogrodzony staw. Trudno mi jest podać dokładnie odległości w km, ponieważ trafiłem tam przez przypadek przy okazji objazdu na Zakopiance. Również nie wiem jakie obowią…zują… tam ceny i jaki są… tam ryby. Gdyby ktoś znał to łowisko, bardzo proszę o podanie więcej informacji
 
G

Guest

Guest
Czy zna ktoś z was akwen w pobliżu toru kajakowego w Krakowie? NIE CHODZI O WISŁĘ. Chodzi mi konkretnie o koryto w kształcie podkowy, które znajduje się po obu stronach autostrady. Czy są… tam jakieś ciekawe ryby?
 
G

Guest

Guest
To jest łowisko PZW Kraków "WSPÓLNOTA' jest okresowo zarybiane przeważnie karpiem lecz nie tylko. Można tam złowić prawie wszystkie ryby spokojnego żeru , także szczupaka i sandacza. Przeważa płoć, ukleja, okoń z drobnej rybki. UWAGA! .obowią…zuje specjalna opłata. Wykup w PZW KRAKÓW lub w kołach krakowskich.
 
G

Guest

Guest
Czy orientujecie się co tam można złowić ? Jakie są… ryby i jakie ewentualne szanse ich złowienia ? Jaka jest najlepsza metoda połowu stosowana na tym łowisku. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
G

Guest

Guest
1. To już nie jest łowisko Wspólnoty. Jest ogólno dostępne za opłatę podstawową… PZW.
2. Leszcz, płoć, karp, wzdręga, okoń, szczupak. Z tymi gatunkami się tam spotkałem ostatnio. Generalnie zawiodłem się trochę w tym roku. Ale to nie tylko na Podgórkach.
 
G

Guest

Guest
Czy możecie mi coś powiedzieć na temat zalewu w podkrakowskich Batowicach. Kto jest gospodarzem akwenu, jakie są… tam ryby, etc.
Z góry serdecznie dziękuję.
 
G

Guest

Guest
Akwen dopuszczony za podstawowa składkę - nazywa się Zesławice - tragedia - nie ma ryby - dziady mięsaki wszystko wyjadły. brak zasad - Brak kontroli - brak ryb
 
G

Guest

Guest
Wierzchosławice koło Tarnowa to super łowisko w gospodarstwie agroturystycznym polecam!!!
 
G

Guest

Guest
Spławik
Bardzo proszę o jak najwięcej szczegółów na temat tego łowiska. Co się tam łowi, jakie opłaty, jak wyglą…da łowisko, jak dojechać, itp.
Dzięki.
 
Do góry