Łowiska w Bydgoszczy

G

Guest

Guest
Od niedawna jestem mieszkańcem Bydgoszczy. Kupiłem karty wędkarskie dla ojca, siebie i dwóch synów. W OPZW-Bydgoszcz nikt nie jest w stanie podać mi w pobliżu dwóch trzech jezior gdzie mógłbym dojechać autem blisko wody (ojciec ma 85 lat)i coś złowić!!! Na stronie OPZW-Bydgoszcz nie ma nawet wzmianki gdzie były dokonywane zarybienia, a może ich nie było? Zapłaciłem około 600 zł i brak informacji! Bardzo proszę o pomoc.
 
G

Guest

Guest
Re: Bydgoszcz - gdzie można łowić ?

Człowieku, skoro mieszkasz w Bydgoszczy to powinieneś już wiedzieć, że mieszkasz nad Brdą… (to tutejsza rzeka ,przepływa przez miasto) ,a to jest najlepsze łowisko w okolicy. Można bardzo łatwo dojechać samochodem w wiele ciekawych wędkarsko miejsc.Do zdobycia takie trofea jak poważny leszcz ,lin, okoń,szczupak,sandacz,troć ,pstrą…g,węgorz i wiele innych cennych gatunków ryb. połamania kija...!
 
G

Guest

Guest
Re: Bydgoszcz - gdzie można łowić ?

Proponuję jeziora w okolicach Włocławka.Jezioro Krukowo dojazd do samej wody, ale to jezioro pgr. zezwolenie jednodniowe 10 zł..
 
G

Guest

Guest
Re: Bydgoszcz - gdzie można łowić ?

witam. Niestety w Bydgoszczy sytuacja jest kiepska PZW przegrał przetarg o ZALEW KORNOWSKI i dlatego nie ma nic interesują…cego do zaproponowania...polecam BOROWNO LUB OSTROMEKO blisko no i ryba jest z tym ze trzeba płacić!!
 
G

Guest

Guest
Re: Bydgoszcz - gdzie można łowić ?

Daj sobie luz z PZW zacznij jeździć na łowiska prywatne ..... lub jezioro Pakowskie
 

pontony

New member
Dzięki za adres, na pewno się przyda każdemu wędkarzowi który szuka swojego miejsca :) Warto też wcześniej skompletować odpowiedni sprzęt oraz akcesoria, akurat wszystko czego Wam potrzeba znajdziecie u nas :)
 
S

Sokolnik

Guest
;2984 napisał:
witam. Niestety w Bydgoszczy sytuacja jest kiepska PZW przegrał przetarg o ZALEW KORNOWSKI i dlatego nie ma nic interesują…cego do zaproponowania...polecam BOROWNO LUB OSTROMEKO blisko no i ryba jest z tym ze trzeba płacić!!

Już któryś raz słyszę o Borownie... chyba się w końcu wybiorę :) Wiesz może jak wyglą…da sytuacja z konkretnym zarybieniem? No i jak cenowo to wyglą…da? Kiedyś się już przejechałem i wtedy zawsze słyszałem "a bo ryba płochliwa, a bo nie ma, a bo pierdu pierdu".
PS jak można przegrać taki przetarg... eh
 

pontony

New member
Na niewielu łowiskach słyszy się historie typu: "bo ryba płochliwa" aczkolwiek warto poczytać opinie innych na temat danego miejsca. Akurat tam nie byłem a sezon w pełni więc czekamy na relacje pozostałych osób. Co do samego sprzętu to wszystko macie już skompletowane? Chętnie pomożemy :)
 
Do góry