Problem z wyborem prezentu

Witam
Chciałabym się Was poradzić w kwestii wyboru prezentu dla brata. Od jakiegoś czasu wędkuje i bardzo to lubi dlatego pomyślałam, że kupię mu na święta coś zwią…zanego z wędkowaniem. Niestety nie znam się na tym za bardzo i nie wiem co sprawiłoby radość począ…tkują…cemu wędkarzowi. Doradzicie mi coś? Będę Wam bardzo wdzięczna.
 

Mikas22

New member
Polecam ksią…żkę Marka Szymańskiego - "Wędkarstwo rzeczne. Spinning". Bez problemu można dostać w empiku. Pozdrawiam
 

Ultraboat_eu

New member
A jaki budżet posiadasz na ten cel oraz czym interesuje się Twój brat? Pytam bo to bardzo ważna kwestia od której należy zaczą…ć. Jeżeli ma być to prezent zwią…zany z wędkarstwem to polecam łódkę zanętową…, co o tym są…dzisz?
 

Doctore

New member
Temat stary ale możę komuś się przyda. Nie wiem czy dawanie prezentu zwią…zanego z wedkowaniem jest dobrą… opcją…. Po prostu osoba, która wędkuje sama wie co jest dla niej najbardziej przydatne tak wiec jest spore ryzyko tego, ze po prostu nie trafimy w prezent oraz że podarujemy coś co nie będzie przydatne a czegoś takiego nie chcecie.

Polecam za to
dobra ksią…zkę
ciepłe skarpetki
zegarek

Ewentualnie przy większych funduszach polecam lot w tunelu aerodynamicznym... Taki lot moze dać bardzo ciekawe wrazenia.
 
Do góry