Przynęta na karpia?

G

Guest

Guest
Wiem, że to nie ten dział ale jaka jest dobra przynęta na karpia oprócz kulki proteinowej ?
 
G

Guest

Guest
Re: Przynęta na karpia ?

Kukurydza konserwowa,waniliowa i truskawkowa (ja na kukurydzę złapałem karpia 3.70kg:)
 

malpiszon294

New member
ja osobiscie stosuje twarda kukurudze (ugotowana oczywiscie) i kulki proteinowe, od czasu do czasu troche zanety ale to tylko gdy chce sie pobawic z jakimis leszczykami :)
dokladnie od dzis zaczelem necenie i stawiam na stara sprawdzona metode... czyli kilkanascie kulek i troche kukurydzy... Pzdr! (na kukurydze lubi takze amur moj rekordowy mial 12kg zlapany na 6 kukurydz twardych na wlosie).
 

dawid

New member
na haczyku zwykła kukurydza z puszki jedna i czerwony robak taki co się dobrze rusza i jest gruby i długi karpia miałem morze z 5.0 kg ale mi się zerwał i mi haczyk i spławik i mi wszystko w krzaki odrzuciło tak poszed
 

dawid

New member
bierzesz kromkę chleba i oddzielasz skórki od chleba i bierzesz trochę wody w roczkę i kropisz wodą… i mielisz w takie małe kulki na haczyku i lepisz na haczyku mi na to brało od razu 8 małych karpi a na takiego giganta co mi sie zerwał to jedna kukurydza z puszki o czerwony robak albo sama kukurydza albo sam robak miałem duże okazy na to na co ja napisałem.
 

Herdyd

New member
JA polecam pellet, oczywiście są… różne rozmiary i zapachy. Trzeba testować bo różnie z nimi jest na różnych łowiskach ale polecam Wam spróbować tej przynęty.
 
Zgadza się, czasami trzeba testować różne zanęty aby przekonać się co do ich skuteczności, pellet to dobry pomysł, polecam też specjalne kulki proteinowe, wszystko to znajdziecie u nas:)
 
Do góry