wędkarstwo gruntowe zanety

michal100

New member
Witam serdecznie jestem nowiciuszem jesli chodzi o metode feeder z koszyczkiem , łowić będe na jeziorach glębokość do 2 metrów interesuja mnie zanety firmy boland zawodnicze .Jakie dodatki stosować do zanety leszcz bremes tAk aby była ona kompletna do treningu przed zawodami , chodzi mi o to zeby kule dotarły do dna nie rozpadają…c się wczesniej a jednoczesnie zarzucajac zestaw z koszyczkiem zeby ta zaneta dotarla w tym koszyczku do dna i zaczeła ladnie pracować w sumie potrzebuje do treningu 3kg zanety plusdodatki.
Wstepnie sobie obmyslilem
Zaneta leszcz brasem 1kg 2szt
Zaneta leszcz 1kg 1sz
Etraktor wanilia1szt
Dodatki biszkopt1szt
Dodatki arachidy 1szt
Dodatki makuch kukurydziany1szt
Dodatki piernik1szt
Melasa w plynie 1 opak
Dodatki pieczywko fluo mix1opak
I do tego biale robaki i pinka oraz kukurydza.

Zastanawia mnie czy by to niezaszkodzilo dodac 1kg gliny jasnej rozpraszajacej dla uzyskania chmury podczas necenia ale czy to nie oslabi mieszanki czy doleci do dna
 
Ostatnia edycja:

jozef.wielki

New member
Jak długo zamierzałeś trenowac? myśle że kilka dni bo jakbys wywalił tyle zanęty na raz zakwasiłbyś miejscówkę dobrze że to był pażdziernik,woda była napewno chłodniejsza. Przepraszam ale wkurza mnie jak niektórzy wędkarze wywalają… 2-3 wiadra 10 l.zanęty,posiedzi 2 g i pakuje klamoty bo mu nie biorą…. (Chyb znowu narzekam?)
 

pawerbanko

New member
niestety jozef mnie tez dużo takich rzeczy boli. Ogolny brak poszanowania dla czegokolwiek tyko wzią…ć swoje i nara. To samo ze śmieceniem na łowiskach szkoda gadac:/ Wracają…c do sprzętu to właśnie zaczą…łem przygodę z Robinson FD Dual, pięknie chodzi 0 chce mi się znowu bawić w koszyczki zanętowe itd:) Ostatnio tylko spining
 
C

CzarnyKlaudiusz

Guest
Panowie co zrobic z przyneta aby nurt jej szybko nie wywial z koszyczka zanetowego? Są… jakies kleje?
Też jestem bardzo ciekawy. Mam taki problem, że im więcej tego sypnę, tym szybciej to znika :/ ktoś ma jakieś sprawdzone rozwią…zanie poza "stacjonarnymi" koszyczkami mocowanymi do łódki/bali?
 

MS

New member
Jeżeli wą…tek jest w dalszym cią…gu aktualny to zerknijcie do nas, chętnie pomożemy podczas wyboru dobrego koszyczka zanętowego, jak i pozostałych akcesoriów :)
 
Do góry