Wędkowanie z łodzi na Bałtyku na pełnym morzu

G

Guest

Guest
Czy ktoś w Polsce organizuje, na Bałtyku wędkowanie z łodzi na pełnym morzu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
G

Guest

Guest
Szukam osób chętnych na wyprawę na dorsza do Darłowa znalazłem fajna łódkę i miejsce do spania teraz szukam jakiejś grupy zorganizowanej do której mógłbym się dołą…czyć gdyż niestety nikt ze znajomych nie podziela mojego hobby a wiec jeśli jest jakaś grupa osób która szuka 1 osoby chętnie się dołą…czę. A oto co znalazłem: www.wedkarstwomorskie-darlowo.pl Słyszałem ze chłopaki dopiero zaczynają… i bardzo się starają… a do tego były niezłe wyniki ostatniej wyprawy chłopaki nawieźli rybki ;))
 
G

Guest

Guest
Ostatnio to jest bardzo popularna forma wypoczynku nad morzem. Ofert jest sporo, ale polecam Łebę i Władysławowo. Polecam również duże jednostki, małe kutry bywają… bardzo ucią…żliwe, głównie ze względu na małą… stabilność i ryzyko choroby morskiej :). Nie mniej polecam. Zabawa przednia.
 
G

Guest

Guest
W Polsce łapanie dorszy schodzi na psy byłem kilkanaście razy w Łebie i nie polecam kiepska obsługa więcej pływania niż łapania a za 8 godzin śpiewają… od 100 do 120 zł. Jeśli już to polecam na małej łodzi bo na dużych jest zbyt wielu ludzi i gdy są… to nowicjusze non stop są… splą…tania. Polecam Skandynawię :)
 
G

Guest

Guest
Wędkowanie na morzu jest wspaniałe,sam pływam od 5 lat i nie jedno widziałem. Czułeś kiedyś jak 20 kg.dorsz łamie ci wędkę? Jeżeli masz ochotę popłyną…ć i chciałbyś spróbować to zapraszam, organizuje takie wypady.
 
G

Guest

Guest
Najlepsze wyprawy organizuje firma ark charter z Kołobrzegu, nawet kilkudniowe w okolice Bornholmu - tam największe sztuki pozdrawiam
 
Do góry