Zanęta na leszcza

G

Guest

Guest
Najprostszy sposób to kilo pęczaku zagotować do zimnego dodaj paczkę płatków owsianych, dwie paczuszki mielonej kolendry ze sklepu spożywczego i garść mą…czki rybnej lub pół paczki pedee-grii z wołowiną… i drobiem (rozmoczony) nie inny bo inna karma dla psów się nie nadaje... jak potrzebujesz więcej szczegółów jestem dla każdego otwarty Bogdan Barton
 
G

Guest

Guest
Chce złapać duże liny w jeziorze , czym najlepiej mogę nęcić. Mogę nęcić suchą… kukurydzą….
 
G

Guest

Guest
Zanęta na duże leszcze: 1,5 kg Super Bremes ; 0,5 kg Bremes ; 0,5 kg Carpes et Gros Poisons (wszystko z serii 3000); dodatki: 1 opakowanie Brasem Belge lub Brasemix-u; pół opakowania Copro-Melasy oraz 250ml melasy( to ostatnie rozpuścić w wodzie którą… nawilżysz zanętę). Wszystkie składniki do tego przepisu są… produktami firmy Sensas, jedynie melasa może być z firmy Lorpio. Jeżeli zanęta ma być użyta w rzece, to należy dodać 1 op. kleju super mocnego albo zmielonych na pył płatków owsianych( około 400g).
 
G

Guest

Guest
Trzeba do tego dodać, że koszt tej zanęty wyniesie ok 130zł(trochę jej zostanie bo nie sprzedają… w opakowaniach po 0,5kg). A tak poza tym to dobra kompozycja i powinna być skuteczna!
 
Do góry